Implantologia

Home Implantologia

Implantologia

W naszej klinice stosujemy system implantologiczny ANKYLOS firmy Dentsply Implants.

Wszystkie zabiegi wszczepiania implantów wykonywane są bezboleśnie w znieczuleniu miejscowym. W przypadku niewystarczającej ilości kości wykonujemy zabiegi augmentacji (zwiększenie ilości kości i polepszenie jej jakości), rozszczepienia wyrostka zębodołowego, podniesienia dna zatoki szczękowej (sinus lift). W naszej klinice do augmentacji stosujemy wyłącznie biomateriałów renomowanych,szwajcarskich i niemieckich firm Bottis i Geistlisch.

Po okresie wgajania implantu ( 3-6 miesięcy) wykonujemy odbudowę protetyczną (korona porcelanowa). W niektórych sytuacjach możliwe jest wykonanie natychmiastowej odbudowy zęba na implancie. Nowoczesna implantologia umożliwia nie tylko odbudowę pojedynczych zębów, ale również wykonywanie dużych uzupełnień (koron na teleskopach, mostów, uzupełnień na belkach typu CAD-CAM). Polecamy również u pacjentów z ruchomymi protezami proste i szybkie rozwiazanie – umocowanie protezy na lokatorach. Zakładając tylko 2 implanty uzyskujemy stabilna i nieruchomą protezę – komfort uzytkowania poprawia się o 100%. Koszt zabiegu  chirurgicznego implantacji systemem Ankylos to 3000 zł (bez odbudowy protetycznej).

Umawiam wizytę

Drodzy pacjenci,

W nocy 8.05.2019 przydarzyło się nam wielkie nieszczęście, w Gabinecie w Garnizonie wybuchł pożar. Niestety cały gabinet został doszczętnie zniszczony przez co nie jesteśmy w stanie tam pracować i przyjmować pacjentów. Na chwilę obecna prosimy o wyrozumiałość oraz cierpliwość. Już od 9.05.2019 w miarę możliwości będziemy przyjmować pacjentów w naszej drugiej lokalizacji w Madisonie przy ul. Rajskiej 10. Do wszystkich z państwa będziemy dzwonić indywidualnie i umawiać na najbliższy dogodny dla Państwa termin.

Pociesza nas myśl, że naszym sąsiadom nic się nie stało.

Zespół Prodent


Skontaktuj się z nami


Chętnie odpowiemy na Państwa pytania.

Rejestracja wizyty