Stomatologiczna estetyczna

Home Stomatologiczna estetyczna

Stomatologia estetyczna

Piękny, harmonijny uśmiech i zdrowe zęby są podstawą dobrego samopoczucia, gwarantują wyższą samoocenę a przez to ułatwiają osiągnięcie sukcesu zarówno w życiu zawodowym jak i osobistym. Stomatologia estetyczna poprzez dążenie do kanonów piękna i ”projektowanie uśmiechu” umożliwia zaspokojenie tych potrzeb i przez to wpływa pozytywnie na naszą kondycję psychiczną. W naszej pracy kierujemy się zasadami biomimetyki oraz minimalnie inwazyjnej stomatologii (minimal invasiv dentistry).

Idealny uśmiech możemy uzyskać poprzez zastosowanie:

  • wybielania zębów bezpieczną metodą – lampą Beyond lub laserem  Litemedics
  • licówek porcelanowych
  • uzupełnień porcelanowych cementowanych adhezyjnie
  • koron i mostów bez metalu (Alumina, tlenek cyrkonu, E-max)
  • koron na implantach
  • estetycznych aparatów ortodontycznych
  • zabiegów na dziąsłach (gingivoplastyka)

Plan i koszt leczenia jest ustalany indywidualnie dla każdego Pacjenta podczas wizyty konsultacyjnej w Klinice. Lekarz proponuje kilka rozwiązań – po czym wspólnie z Pacjentem dopasowuje najbardziej korzystną opcję.

Zobacz co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić

Bardziej Skomplikowane leczenie protetyczne, implantologiczne czy ortodontyczne wymaga konsultacji stomatologicznej oraz indywidualnej rozmowy lekarza z Pacjentem. Podczas takiego badanie możliwe jest przedstawienie wzajemnych oczekiwań co do efektów przyszłego leczenia oraz możliwe ustalenie proponowanych rabatów.

Wybielanie

Umawiam wizytę

Drodzy pacjenci,

W nocy 8.05.2019 przydarzyło się nam wielkie nieszczęście, w Gabinecie w Garnizonie wybuchł pożar. Niestety cały gabinet został doszczętnie zniszczony przez co nie jesteśmy w stanie tam pracować i przyjmować pacjentów. Na chwilę obecna prosimy o wyrozumiałość oraz cierpliwość. Już od 9.05.2019 w miarę możliwości będziemy przyjmować pacjentów w naszej drugiej lokalizacji w Madisonie przy ul. Rajskiej 10. Do wszystkich z państwa będziemy dzwonić indywidualnie i umawiać na najbliższy dogodny dla Państwa termin.

Pociesza nas myśl, że naszym sąsiadom nic się nie stało.

Zespół Prodent


Skontaktuj się z nami


Chętnie odpowiemy na Państwa pytania.

Rejestracja wizyty