Dentysta Gdańsk - Prodent

BLOG

Piękny uśmiech stworzony przez doktor Ewę Odya Bojanowską
Video
Pacjentka Pani Małgosia posiada ubezpieczenie, które pozwalało jej na stworzenie uśmiechu gdziekolwiek na świecie jednak wybrała dr Ewę.  Pacjentka pracuje teraz w Brukseli – więc uśmiech stworzony przez dr Ewę, jest mocno europejski.
Video
Pacjent w szczerej wypowiedzi związanej z sytuacją życiową w której się znalazł. Pomoc i zrozumienie znalazł u doktor Ewy Odya Bojanowskiej.
Video
Pani Małgorzata pacjentka dr Marcina mówi – to pierwszy dentysta u którego udało jej się zasnąć na fotelu. Pacjentka, mówi też o trudnej sytuacji życiowej, w której dr Marcin – okazał wielkie serce.
Video
Pacjentka mówi o dr Kasi – porównując do innych stomatologów, którzy leczyli mnie wcześniej Kasia jest na najwyższym poziomie. Doktor Kasia, z wdzięczną naturalną skromnością przyznaje, że robi się jej ciepło na sercu
Video
Nigdy więcej protezy. Praca na stałe – implanty – zęby które nigdy nie bolą – jak mówi nasz pacjent. Doktor Ewa Odya Bojanowska – wykonała leczenie, które Pacjent nazywa „fenomen”.
Video
Doktor Ewa Odya Bojanowska posiada fantastyczny dar łączenia profesjonalizmu i empatii do drugiego człowieka. Pacjentka, zaproponowała do zdjęcia azjatycki symbol serca i serdeczności.
Video
Pan Bartosz pacjent doktor Ewy Odya Bojanowskiej mówi, że u doktor jest „atomowo” i zaraz tłumaczy, że „zęby są tak zrobione że są nie do ruszenia”. Pan Bartosz, przyszedł do dr Ewy, jak był nastolatkiem i po prostu już został.
Video
Leczenie ortodontyczne u doktor Izabeli Pietrczuk to same miłe chwile. Mnóstwo komplementów od Pacjentki – Pani Elwiry.
Video
Doktor Anna Milewska-Rybienik w fantastycznej relacji z pacjentką Panią Anią. Pacjentka powiedziała o doktor Ani: Definitywnie wybawiciel. Mam doświadczenia z innych krańców Polski, bo aż z Krakowa i różnica jest bardzo duża.
Video
Bonding czyli odbudowanie powierzchni zębów, specjalną żywicą kompozytową. Nasza doktor Dominika Urbanowicz ze swoim pacjentem Panem Przemkiem.
Video
Doktor Ewa Odya z Pacjentką Ewą, która przyznaje „dzięki działaniom Pani doktor mogę się odważnie szeroko uśmiechać”.
Video
Doktor Ewa Odya z Pacjentką Basią, która mówi „dzięki Ewie kochanej czuję się dowartościowana i piękniejsza”.