Blog - Dentysta Gdańsk - Stomatolog Gdańsk - Prodent klinika stomatologiczna

BLOG

Video
Doktor Ewa Odya z Pacjentką Ewą, która przyznaje „dzięki działaniom Pani doktor mogę się odważnie szeroko uśmiechać”.
Video
Doktor Ewa Odya z Pacjentką Basią, która mówi „dzięki Ewie kochanej czuję się dowartościowana i piękniejsza”.
news
W trosce o naszych pacjentów klinika zakupiła najnowszy skaner wewnątrzustny iTero Element 5D Plus. Dzięki zakupowi nowego sknera cały proces planowania i leczenia pacjenta jest znacznie prostszy i bardzo przyjazny.
Blog
Wady zgryzu są obecne w ok. 80 procent populacji, co oznacza, że większości z nas może dotykać ten problem.
Aktualności
Dr Katarzyna Ruchelwicz dzięki swoim pełnym zaangażowaniu i ciężkiej pracy, została doceniona przez portal ZnanyLekarz.pl który przyznał Doktor Certyfikat Jakości!
Aktualności, Blog
W dzisiejszych czasach pacjenci wymagają najwyższej jakości i znakomitych efektów estetycznych, przy minimalnej liczbie wizyt w gabinecie. Aby sprostać tym oczekiwaniom, w naszej klinice zabiegi implantologiczne wykonujemy z wykorzystaniem specjalnych szablonów chirurgicznych.
Aktualności
Co to jest DSD? To nowoczesna koncepcja cyfrowego projektowania indywidualnego uśmiechu stworzona przez dr Christiana Coachmana – światowej sławy specjalistę w zakresie stomatologii estetycznej.
Blog
45 letni Pan Marcin i trafił do naszego gabinetu z polecenia. Miał problemy z wieloma zębami- stany zapalne, dolegliwości bólowe podczas jedzenia, brak zęba szóstego widoczny w uśmiechu, sprawiający kłopoty podczas żucia oraz nieestetyczne uzupełnienie stałe (koronę) na jedynce górnej.
Blog
Wiedza jest kluczem do wszystkiego! Pamiętając o tej myśli nieustannie szkolimy się, podnosimy nasze kwalifikacje, jeździmy na kursy praktyczne aby poszerzać naszą wiedzę i korzystać z najnowszych osiągnięć naukowych.
Blog
Zasada jest jedna – im wcześniej, tym lepiej. Dzięki temu czas leczenia się skraca i możemy liczyć na trwalsze efekty. Zaleca się, by pierwsza wizyta dziecka u ortodonty odbyła się około 7 r. ż., a nawet wcześniej, jeśli lekarz stomatolog lub pediatra widzi potrzebę konsultacji w młodszym wieku.
Blog
Ból zęba to istotny sygnał Twojego organizmu. Nie wolno go bagatelizować! W naszej klinice zawsze szukamy przyczyny bólu zęba i dobieramy odpowiednią metodę leczenia.