Lekarz stomatolog Joanna Bobryk - Dentysta Gdańsk | Prodent

Joanna Bobryk lekarz stomatolog

Joanna Bobryk

lek. stom.

Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Gdańsku (obecnie Gdański Uniwersytet Medyczny), studia ukończyłam w 1996 roku.

W latach 1996-1997 odbyłam staż podyplomowy w Przychodni Rejonowej Nr 2 przy ul. Kaletniczej, następnie do 2001 roku pracowałam w Przychodni Rejonowej Nr 11 przy ul. Gałczyńskiego.

Od 2002 do 2005 roku pracowałam w prywatnym gabinecie stomatologicznym w Gdańsku-Brzeźnie.

Zawodowo najdłużej związana jestem Kliniką Stomatologiczną „Prodent”, gdzie pacjentów leczę od 2000 roku.

Brałam udział w kilkudziesięciu kursach, szkoleniach oraz konferencjach naukowych z zakresu protetyki stomatologicznej, endodoncji, profilaktyki oraz stomatologii zachowawczej i estetycznej.

Uczestniczyłam również w wielu edycjach Targów Stomatologicznych, Ogólnopolskich Konferencji Stomatologicznych oraz Gdańskiego Forum Stomatologicznego .

Swój zawód wykonuję z zamiłowaniem, szczególnie w zakresie stomatologii zachowawczej i protetyki. Zawsze kieruję się dobrem pacjenta, rozważam wszystkie możliwe rozwiązania danego problemu, biorąc pod uwagę rokowanie i oczekiwania pacjenta. Pomaga mi w tym wieloletnie doświadczenie zawodowe oraz kursy i szkolenia, dzięki którym stale podnoszę swoje kwalifikacje.

Staram się być opanowana i życzliwa dla Pacjenta oraz informować go na bieżąco o podejmowanych w danej chwili działaniach.

Po godzinach służbowych lubię spacery z moimi dwoma psami, wycieczki i wędrówki po górach. W wolnych chwilach lubię czytać książki.

CREDO ZAWODOWE: Wykorzystywać swoją wiedzę i umiejętności najlepiej jak to możliwe.

Prodent_Stomatologia_Dentysta_Gdansk_dr_Joanna_Bobryk

Certyfikaty: